Rådgivende utvalg

Utvalgene

Utvalg for Forskning og Utvikling

  • Leder: Annette Waage Jung, O. Kavli AS/Q-Meieriene AS
  • Per Berg, Nortura SA
  • Hans Christian Bjerketveit, Lerum AS
  • Cathrine Bronken, Fjordland AS
  • Anders Engelsen, Scandza AS
  • Gry Fahrendorff, Orkla Foods Norge AS
  • Eli Grindflek, Norsvin SA
  • Espen Stav Hansen, Grilstad AS
  • Gabriela Lundberg, Gartnerhallen SA
  • Kristin Malonæs, Geno SA
  • Bjørn Stabbetorp, Felleskjøpet Agri SA
  • Henriette Thomsen, Norgesmøllene AS
  • Edel-Anita Westhagen, Animalia AS
  • Anne Cathrine Whist, TINE SA

Næringspolitisk utvalg

  • Leder: Nils Kristian Nersten, Orkla ASA
  • Nestleder: Johanna Ellefsen Rostad, Ringnes AS
  • Keilih Hagen Nyback, Felleskjøpet Rogaland Agder
  • Tord Bergesen, Coca Cola Enterprises Norge
  • Nils Erlimo, Swedish Match Norge AS
  • Kjell Rakkenes, Nortura SA 
  • Bjørn-Ole Juul-Hansen, KLF
  • Eirik B.Gjertsen, Agra/Mills AS
  • Heine Furevik, O. Kavli AS
  • Holger Gramstad, Anora
  • Eli Reistad, Felleskjøpet Agri SA
  • Lars-Roar Holte, HOFF SA
  • Jan Audun Larsen, Lerum AS
  • Sofie Oraug-Rygh, Scandza AS
  • Frode Toven, Norgesfôr AS
  • Gunnar Dalen, Tine
  • Monica Mathiassen, Drytech
  • Gunn Jorunn Sørum, Gartnerhallen
  • Morten Andersen, Alimenta
  • Jann Vestby, Gardsbrenneriet
  • Daniel Håkansson, Baker Brun
  • Celin Huseby, Nestlé

Matpolitisk utvalg

  • Leder: Gro Ånestad Rimstad, TINE SA
  • Anders Högberg, Orkla
  • Andreas Hervik, NEN-Produkter AS
  • Anne Flaten-Løvås, Scandza AS
  • Annette Waage Jung, O. Kavli AS/Q-Meieriene AS
  • Christiane Hoffmann, Kjøtt- og Fjærfebransjens Landsforbund
  • Frøydis Hisdal, Mondelez International AS
  • Hanne Steen, Nortura SA
  • Hege Fiskaadal, Hennig-Olsen Is AS
  • Inger Marie Ingdahl, Coca Cola Norge AS
  • Ingvild Rosshaug Sveen, Hoff SA
  • Karianne Spetaas Henriksen, Animalia AS
  • Kristine Thorsen, Cernova
  • Maria Gustafsson, PepsiCo Nordic Norway AS
  • Mette Bogen, Nestlé
  • Mona Brandsdal, Mills AS
  • Turid Eide, AS Pals

Arbeidsgiverpolitisk utvalg

  • Leder: Karl Johan Kolltveit, Ringnes AS
  • Frode Alfarnes, Norske Landbrukstjenester
  • Vivian Tysse, Brynildgruppen AS
  • Anette Haug, Coca-Cola European Partners Norge AS
  • Julie Schneider, Mills AS
  • Brede Dokken, Nortura SA
  • Richard Hodnefjell, Norgesmøllene AS
  • Birthe Drageseth, O. Kavli AS
  • Hege Nygård, Orkla Foods Norge AS
  • Camilla Therese Lannem, TINE SA
  • Siw Anita E. Sjøvik, Felleskjøpet Agri
  • Inge Myrlund, Viken Skog SA
  • Per-Ole Thorsen, Bakehuset AS

Hei!

Hei!

Vil du motta vårt ukentlige nyhetsbrev på e-post?

Avmeldingen er mottatt!

Meld deg på ett oppsummert nyhetsbrev: